REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
[Wrocław] Amerykański koncern GE Power inwestuje we wrocławską fabrykęartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Amerykański koncern GE Power inwestuje we wrocławską fabrykę
20 mln dolarów zamierza w najbliższym czasie zainwestować w rozwój i rozbudowę mocy produkcyjnych sw...
Wartość transakcji inwestycyjnych zrealizowanych na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej w I półroczu sięgnęła 2,55 mld euroartykuł
Pokaż artykuł
Wartość transakcji inwestycyjnych zrealizowanych na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej w I półroczu sięgnęła 2,55 mld euro
Czechy wyprzedziły Polskę pod względem wartości zrealizowanych transakcji – 1,2 mld vs 813 mln euro...
Nemera otworzyła rozbudowaną innowacyjną fabrykę w Szczecinieartykuł
Pokaż artykuł
Nemera otworzyła rozbudowaną innowacyjną fabrykę w Szczecinie
Tak nowoczesnej i rozwojowej fabryki trudno szukać na mapie Polski, a nawet i Świata. Nemera uroczyście otworzyła kolejną halę produkcyjną, potwierdzając w ten sposób zarówno dynamiczny progres szczecińskiego oddziału jak i całej grupy. Dzięki nowym inwestycjom, systematycznie rośnie też zatrudnienie w szczecińskiej fabryce.
Amerykański koncern 3M zainwestuje w tym roku 40 milionów dolarów we Wrocławiuartykuł
Pokaż artykuł
Amerykański koncern 3M zainwestuje w tym roku 40 milionów dolarów we Wrocławiu
Jeden z największych zagranicznych pracodawców działających we Wrocławiu – amerykański koncern...
Amerykański koncern Mars zainwestował ponad 600 mln zł w budowę pod Warszawą nowej fabryki jedzenia dla zwierzątartykuł
Pokaż artykuł
Amerykański koncern Mars zainwestował ponad 600 mln zł w budowę pod Warszawą nowej fabryki jedzenia dla zwierząt
Mars Polska, polska spółka należąca do wielkiego, globalnego, amerykańskiego koncernu Mars, Incorporated, czołowy producent jedzenia dla zwierząt, uruchomił niedawno w miejscowości Błonie pod Warszawą (powiat warszawski zachodni) jedną z najbardziej nowoczesnych fabryk w Europie. Warta ponad 600 mln zł inwestycja, stworzyła blisko 300 nowych miejsc pracy, a firma ma ambitne plany na rozwój fabryki w kolejnych latach. Produkty, które powstają w Błoniu to saszetki najbardziej popularnych marek Mars Petcare i trafią na półki m.in. w Polsce, Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech.
Amerykańska firma Mars rozbudowuje fabrykę w Błoniu pod Warszawą. Powstaną nowe miejsca pracyartykuł
Pokaż artykuł
Amerykańska firma Mars rozbudowuje fabrykę w Błoniu pod Warszawą. Powstaną nowe miejsca pracy
Mars Polska, polska spółka należąca do wielkiego, globalnego, amerykańskiego koncernu Mars, Incorporated, czołowy producent jedzenia dla zwierząt, uruchomił niedawno w miejscowości Błonie pod Warszawą (powiat warszawski zachodni) jedną z najbardziej nowoczesnych fabryk w Europie. Warta ponad 600 mln zł inwestycja, stworzyła ponad 200 nowych miejsc pracy. Teraz firma zdecydowała się na kolejną inwestycję.
[Zakopane] Galeria "Krupówki"inwestycja
Pokaż inwestycję
[Zakopane] Galeria "Krupówki"
Zakopane
Kellogg inwestuje 275 mln zł w polską fabrykę słynnych przekąsek Pringles artykuł
Pokaż artykuł
Kellogg inwestuje 275 mln zł w polską fabrykę słynnych przekąsek Pringles
Producent popularnej marki Pringles inwestuje w swoją polską fabrykę zlokalizowaną w Kutnie, w województwie łódzkim. To odpowiedź na rosnący popyt produktów marki oraz rozwijającego się biznesu Pringles w Europie.
[Lublin] Zakończenie prac żelbetowych i tradycyjna wiecha w osiedlu Nowy Przylądek w centrum Lublinaartykuł
Pokaż artykuł
[Lublin] Zakończenie prac żelbetowych i tradycyjna wiecha w osiedlu Nowy Przylądek w centrum Lublina
22 maja w środę odbyło się zawieszenie wiechy na osiedlu Nowy Przylądek przy ulicy Północnej 4/6 w L...
[Wrocław] Jones Lang LaSalle doradza w transakcji sprzedaży Galerii Dominikańskiejartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Jones Lang LaSalle doradza w transakcji sprzedaży Galerii Dominikańskiej
Firma Jones Lang LaSalle reprezentowała właściciela obiektu – spółkę joint venture zawartą pomiędzy...
[Wrocław] Uwaga na Psim Polu - utrudnienia w ruchu, zmiana tras autobusów MPK i objazdyartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Uwaga na Psim Polu - utrudnienia w ruchu, zmiana tras autobusów MPK i objazdy
W związku z trwającą przebudową ul. Bolesława Krzywoustego na odcinku od węzła z al. Jana III Sobies...
Kolejny koreański inwestor wybuduje swoją fabrykę pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
Kolejny koreański inwestor wybuduje swoją fabrykę pod Wrocławiem
Następny koreański inwestor Kyungshin Cable Poland Sp. z o.o. (spółka-córka Kyungshin Cable Co., Ltd...
[Warszawa] Biura ArtNorblin certyfikowane w systemie BREEAMartykuł
Pokaż artykuł
[Warszawa] Biura ArtNorblin certyfikowane w systemie BREEAM
Grupa Capital Park, inwestor dawnej Fabryki Norblina, zdecydował się na certyfikację powierzchni biu...
[Wrocław] Szwedzki FIAB buduje fabrykę i centrum badawczo-rozwojoweartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Szwedzki FIAB buduje fabrykę i centrum badawczo-rozwojowe
Szwedzka firma FIAB inwestuje we Wrocławiu. Firma rozpoczęła pod koniec sierpnia budowę nowej fabryk...
Na terenie dawnej fabryki Fiata w Bielsku‑Białej powstanie gigantyczne data center. Inwestycja warta miliard dolarówartykuł
Pokaż artykuł
Na terenie dawnej fabryki Fiata w Bielsku‑Białej powstanie gigantyczne data center. Inwestycja warta miliard dolarów
Nowy rozdział dla kolejnego terenu pofabrycznego w województwie śląskim. Pod koniec 2024 roku DL Invest Group sfinalizowała zakup blisko 53‑hektarowego kompleksu przemysłowego w Bielsku‑Białej od koncernu Stellantis. Transakcja opiewała na około 27 mln euro, a początkowe zapowiedzi mówiły głównie o przekształceniu terenu w nowoczesną strefę logistyczno‑produkcyjną. Dziś wiadomo już, że plany są znacznie bardziej ambitne – na terenie dawnej fabryki silników Fiata ma powstać jedno z największych w Polsce centrów danych.
Aglomeracja Wrocławska: Szwedzki Autoliv rozbuduje za 25 mln euro fabykę w Jelczu-Laskowicachartykuł
Pokaż artykuł
Aglomeracja Wrocławska: Szwedzki Autoliv rozbuduje za 25 mln euro fabykę w Jelczu-Laskowicach
Znamy szczegóły najnowszej inwestycji szwedzkiego koncernu motoryzacyjnego Autoliv w Aglomeracji Wro...
[Łódź] Biurowiec Skanska bohaterem komiksuartykuł
Pokaż artykuł
[Łódź] Biurowiec Skanska bohaterem komiksu
Oddany do użytku w maju bieżącego roku biurowiec Infosys Green Horizon w Łodzi stał się bohaterem ko...
Niemiecki koncern BSH stawia na Wrocław i zwiększa zatrudnienieartykuł
Pokaż artykuł
Niemiecki koncern BSH stawia na Wrocław i zwiększa zatrudnienie
Kolejna wielka, znana, globalna firma stawia na stolicę Dolnego Śląska i zwiększa zatrudnienie. Niemiecki koncern BSH zainwestował we Wrocławiu dotychczas już ponad miliard złotych. Zatrudnia w tym mieście ponad 1500 osób. Powstaną kolejne nowe miejsca pracy.
inwestycja
Pokaż inwestycję
Fabryka kawy Jacobs Douwe Egberts
Jawor
Apartamenty przy Wedluinwestycja
Pokaż inwestycję
Apartamenty przy Wedlu
Warszawa, Zamoyskiego 24/26
REKLAMA